L-14C3N3KV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C3N3KV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-14C3N3KV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14C3N3KV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-14C3N3KV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3475298 pcs Φύλλο δεδομένων L-14C3N3KV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 8 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 3.3nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6.5GHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 200 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -