L-14C10NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C10NJV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-14C10NJV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14C10NJV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-14C10NJV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 10NH 300MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3999954 pcs Φύλλο δεδομένων L-14C10NJV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 12 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 712-1434-2
L-14C10NJV4E
L-14C10NJV4E-ND
L-14C10NJV4T-ND
L14C10NJV4T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 10nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3.7GHz Λεπτομερής περιγραφή 10nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L-147-2
L-147-2
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: USED TO HOLD ALL COMPONENTS OF T
Κατεβάστε: L-147-2.pdf
RFQ
L-14C10NKV4T
L-14C10NKV4T
Κατεβάστε: L-14C10NKV4T.pdf
RFQ
L-14C12NKV4T
L-14C12NKV4T
Περιγραφή: FIXED IND 12NH 300MA 400 MOHM
Κατεβάστε: L-14C12NKV4T.pdf
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: USED ON THE 3M WELDING SHIEL
Σε απόθεμα: 873 pcs
Κατεβάστε: L-145-10.pdf
Περιγραφή: 3M WELDING HELMET GASKET 1=1PC
L-146
L-146
Περιγραφή: USED ON THE 3M WELDING FACES
Κατεβάστε: L-146.pdf
L-14C11NKV4T
L-14C11NKV4T
Περιγραφή: FIXED IND 11NH 300MA SMD
Κατεβάστε: L-14C11NKV4T.pdf
L-141
L-141
Περιγραφή: 3M KNOB AND PIVOT KIT L-141/
Κατεβάστε:
L-14C11NJV4T
L-14C11NJV4T
Κατεβάστε: L-14C11NJV4T.pdf
L-14C13NJV4T
L-14C13NJV4T
Περιγραφή: FIXED IND 13NH 300MA SMD
Κατεβάστε: L-14C13NJV4T.pdf
Περιγραφή: THIS GASKET, 4 1/2 INCHES X 5 1/
Σε απόθεμα: 790 pcs
L-14C12NJV4T
L-14C12NJV4T
Κατεβάστε: L-14C12NJV4T.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών