L-07W40NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07W40NJV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-07W40NJV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-07W40NJV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-07W40NJV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 825234 pcs Φύλλο δεδομένων L-07W40NJV4T.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 51 @ 900MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 40nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.3GHz
Λεπτομερής περιγραφή 40nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 438 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 438 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 320mA Τρέχουσες - Κορεσμός -