L-07C6N8KV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C6N8KV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.8NH 250MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-07C6N8KV4T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-07C6N8KV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-07C6N8KV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 6.8NH 250MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4330 pcs Φύλλο δεδομένων L-07C6N8KV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 8 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 6.8nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5GHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 320 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA