L-07C5N1SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C5N1SV6T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.1NH 300MA 260 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-07C5N1SV6T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-07C5N1SV6T
Αριθμός εξαρτήματος L-07C5N1SV6T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 5.1NH 300MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4606197 pcs Φύλλο δεδομένων L-07C5N1SV6T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 8 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα 712-1461-2
L07C5N1SV6T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 5.1nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.5GHz Λεπτομερής περιγραφή 5.1nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 260 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA