L-07C23NKV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C23NKV6T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 23NH 200MA 850 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-07C23NKV6T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-07C23NKV6T
Αριθμός εξαρτήματος L-07C23NKV6T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 23NH 200MA 850 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5061998 pcs Φύλλο δεδομένων L-07C23NKV6T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 8 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 23nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.1GHz
Λεπτομερής περιγραφή 23nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 850 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 850 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -