L-05B8N2KV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-05B8N2KV6T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2NH 250MA 900 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-05B8N2KV6T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-05B8N2KV6T
Αριθμός εξαρτήματος L-05B8N2KV6T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 8.2NH 250MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3858030 pcs Φύλλο δεδομένων L-05B8N2KV6T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 5 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα L-05B8N2KV4T
L-05B8N2KV4T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 8.2nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.6GHz Λεπτομερής περιγραφή 8.2nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 900 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 900 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA