L-05B2N7SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-05B2N7SV6T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7NH 300MA 320 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-05B2N7SV6T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-05B2N7SV6T
Αριθμός εξαρτήματος L-05B2N7SV6T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 2.7NH 300MA 320 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2579780 pcs Φύλλο δεδομένων L-05B2N7SV6T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0201 (0603 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 4 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric)
Αλλα ονόματα 712-1490-2
L-05B2N7SV4T
L-05B2N7SV4T-ND
L-05B2N7SV6T-ND
L05B2N7SV6T
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ceramic Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 2.7nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.013" (0.33mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 8.5GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 320 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 320 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA