5487BP15B675E
Johanson TechnologyJohanson Technology
5487BP15B675E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI
Φύλλα δεδομένων: 5487BP15B675E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5487BP15B675E
Αριθμός εξαρτήματος 5487BP15B675E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FILTER BANDPASS 5.5GHZ WIFI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4175 pcs Φύλλο δεδομένων 5487BP15B675E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Κυματισμός 0.7dB Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Αλλα ονόματα 712-1103-1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος (Max) 0.037" (0.95mm) Συχνότητα 5.5GHz Center
Τύπος φίλτρου Band Pass εύρος ζώνης 675MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5486C SL001
5486C SL001
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 1000'
Σε απόθεμα: 19 pcs
Κατεβάστε: 5486C SL001.pdf
RFQ
5486C SL002
5486C SL002
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 500'
Σε απόθεμα: 39 pcs
Κατεβάστε: 5486C SL002.pdf
RFQ
5489/11C SL005
5489/11C SL005
Περιγραφή: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 100'
Σε απόθεμα: 83 pcs
Κατεβάστε: 5489/11C SL005.pdf
5487BP15C675E
5487BP15C675E
Σε απόθεμα: 4857 pcs
Κατεβάστε: 5487BP15C675E.pdf
Περιγραφή: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 500'
Σε απόθεμα: 43 pcs
Κατεβάστε: 5485C SL002.pdf
5487BP15C675
5487BP15C675
Σε απόθεμα: 4342 pcs
Κατεβάστε: 5487BP15C675.pdf
Περιγραφή: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 500'
Σε απόθεμα: 18 pcs
Περιγραφή: MULTI-PAIR 12COND 22AWG 100'
Σε απόθεμα: 196 pcs
Κατεβάστε: 5486C SL005.pdf
Περιγραφή: MULTI-PAIR 10COND 22AWG 100'
Σε απόθεμα: 215 pcs
Περιγραφή: MULTI-PAIR 30COND 22AWG 1000'
Σε απόθεμα: 10 pcs
Κατεβάστε: 5489/15C SL001.pdf
5487BP15B675
5487BP15B675
Κατεβάστε: 5487BP15B675.pdf
Περιγραφή: MULTI-PAIR 22COND 22AWG 1000'
Σε απόθεμα: 14 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών