5400BP14A0950T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 0603
Φύλλα δεδομένων: 5400BP14A0950T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 5400BP14A0950T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152402 pcs Φύλλο δεδομένων 5400BP14A0950T.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απώλεια εισαγωγής 1.5dB
Ύψος (Max) 0.026" (0.65mm) Συχνότητα 5.375GHz Center
Τύπος φίλτρου Band Pass εύρος ζώνης 950MHz