500R07S9R1DV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
500R07S9R1DV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 9.1PF 50V NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 500R07S9R1DV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 500R07S9R1DV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 9.1PF 50V NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2534060 pcs Φύλλο δεδομένων 500R07S9R1DV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.024" (0.61mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 9.1pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 9.1pF