500R07S180JV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
500R07S180JV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 500R07S180JV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 500R07S180JV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1848451 pcs Φύλλο δεδομένων 500R07S180JV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.024" (0.61mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 500R07S180JV4T-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 18pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency