3600BP15M600E
Johanson TechnologyJohanson Technology
3600BP15M600E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FILTER BANDPASS WIMAX 3.6GHZ
Φύλλα δεδομένων: 3600BP15M600E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3600BP15M600E
Αριθμός εξαρτήματος 3600BP15M600E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FILTER BANDPASS WIMAX 3.6GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132642 pcs Φύλλο δεδομένων 3600BP15M600E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Κυματισμός - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Αλλα ονόματα 712-1099-1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 1.8dB Ύψος (Max) 0.041" (1.05mm)
Συχνότητα 3.6GHz Center Τύπος φίλτρου Band Pass
εύρος ζώνης 600MHz