3350BP39A0500E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BAND PASS FILTER SMD 3.4 GHZ
Φύλλα δεδομένων: 3350BP39A0500E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3350BP39A0500E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή BAND PASS FILTER SMD 3.4 GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5307 pcs Φύλλο δεδομένων 3350BP39A0500E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά -
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 2dB Ύψος (Max) 0.041" (1.05mm)
Συχνότητα 3.35GHz Center Τύπος φίλτρου Band Pass
εύρος ζώνης 500MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3351
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: SPEAKER 4OHM TOP PORT OVAL RECT
Σε απόθεμα: 23592 pcs
Κατεβάστε: 3351.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Comus International
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST-NC 200W 3A 12
Σε απόθεμα: 3336 pcs
Κατεβάστε: 3350-4275-126.pdf
RFQ
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST 50W 3A 24V
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST 50W 3A 12V
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST 50W 3A 5V
33508
Κατασκευαστές: Capital Advanced Technologies, Inc.
Περιγραφή: PROTOBOARD SMT FOR SC-70-8/SC-8
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST-NC 200W 3A 5V
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST 200W 3A 24V
Περιγραφή: PROTOBOARD SMT FOR .65MM ON SEMI
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST-NC 200W 3A 24
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST-NC 50W 3A 12V
Περιγραφή: RELAY REED HV SPST-NC 50W 3A 5V
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών