251R15S2R4DV4E
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R15S2R4DV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2.4PF 250V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 251R15S2R4DV4E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R15S2R4DV4E Κατασκευαστής Johanson Technology Inc.
Περιγραφή CAP CER 2.4PF 250V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 834439 pcs Φύλλο δεδομένων 251R15S2R4DV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή 2.4pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά S
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα RF, Microwave, High Frequency
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 251R15S2R4DV4E
μόλυβδος Style 0.046" (1.17mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 2.4pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5pF