251R15S161FV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R15S161FV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 160PF 250V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 251R15S161FV4E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R15S161FV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 160PF 250V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131320 pcs Φύλλο δεδομένων 251R15S161FV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.046" (1.17mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 160pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 160pF