251R15S0R9CV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R15S0R9CV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.9PF 250V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 251R15S0R9CV4E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R15S0R9CV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 0.9PF 250V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 746376 pcs Φύλλο δεδομένων 251R15S0R9CV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.046" (1.17mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 0.9pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.9pF