251R14S3R0BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S3R0BV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 251R14S3R0BV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R14S3R0BV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 800513 pcs Φύλλο δεδομένων 251R14S3R0BV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.035" (0.89mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 712-1347-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 3pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency