251R14S240KV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S240KV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 24PF 250V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 251R14S240KV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R14S240KV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 24PF 250V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 879196 pcs Φύλλο δεδομένων 251R14S240KV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.89mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 24pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 24pF