251R14S1R4BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S1R4BV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.4PF 250V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 251R14S1R4BV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 251R14S1R4BV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 1.4PF 250V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1188826 pcs Φύλλο δεδομένων 251R14S1R4BV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.035" (0.89mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 1.4pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 1.4pF