250R07S330GV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R07S330GV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402
Φύλλα δεδομένων: 250R07S330GV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 250R07S330GV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 960810 pcs Φύλλο δεδομένων 250R07S330GV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.024" (0.61mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Σειρά S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 712-1597-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Λεπτομερής περιγραφή 33pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) χωρητικότητα 33pF