250R05L6R8BV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
250R05L6R8BV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: 250R05L6R8BV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 250R05L6R8BV4T Κατασκευαστής Johanson Technology Inc.
Περιγραφή CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 969924 pcs Φύλλο δεδομένων 250R05L6R8BV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή 6.8pF
Πάχος (Max) C0G, NP0 Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά L
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα RF, Microwave, High Frequency
Ακροαματικότητα - Πόλωση 0201 (0603 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 250R05L6R8BV4T
μόλυβδος Style 0.013" (0.33mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 6.8pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1pF