250R05L5R1CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L5R1CV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: 250R05L5R1CV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 250R05L5R1CV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1926110 pcs Φύλλο δεδομένων 250R05L5R1CV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 712-1197-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 5.1pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 5.1pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency