250R05L0R7BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L0R7BV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.7PF 25V C0G/NP0 0201
Φύλλα δεδομένων: 250R05L0R7BV4T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 250R05L0R7BV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 0.7PF 25V C0G/NP0 0201 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2616633 pcs Φύλλο δεδομένων 250R05L0R7BV4T.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±0.1pF
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Αλλα ονόματα 712-1468-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss Λεπτομερής περιγραφή 0.7pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 0.7pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency