2450FB15A0100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450FB15A0100E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0805
Φύλλα δεδομένων: 2450FB15A0100E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2450FB15A0100E Κατασκευαστής Johanson Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 107484 pcs Φύλλο δεδομένων 2450FB15A0100E.pdf
Σειρά - Επιστροφή Απώλεια (Min) 9.5dB
διαφορά φάσης 180° ±10° Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad Αλλα ονόματα 712-1629-6
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 1.5dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 100 Ohm
Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 2.4GHz ~ 2.5GHz 50 / 100 Ohm 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad