2450BP15J0100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BPF CERAMIC LGA EIA 0805 2.45GHZ
Φύλλα δεδομένων: 2450BP15J0100E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2450BP15J0100E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή BPF CERAMIC LGA EIA 0805 2.45GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4874 pcs Φύλλο δεδομένων 2450BP15J0100E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά -
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 2.5dB Ύψος (Max) 0.020" (0.50mm)
Συχνότητα 2.45GHz Center Τύπος φίλτρου Band Pass
εύρος ζώνης 100MHz