201S42E561GV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
201S42E561GV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 560PF 200V NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 201S42E561GV4E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 201S42E561GV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 560PF 200V NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57832 pcs Φύλλο δεδομένων 201S42E561GV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά E
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 560pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 560pF