1905BP18A0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF FILTER BANDPASS 1.9GHZ 1206
Φύλλα δεδομένων: 1905BP18A0050E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1905BP18A0050E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή RF FILTER BANDPASS 1.9GHZ 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5386 pcs Φύλλο δεδομένων 1905BP18A0050E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Κυματισμός - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 1.65dB Ύψος (Max) 0.055" (1.40mm)
Συχνότητα 1.905GHz Center Τύπος φίλτρου Band Pass
εύρος ζώνης 50MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: TE Connectivity AMP Connectors
Περιγραφή: FO C/A LC AQU SC 50/125 ORN
Σε απόθεμα: 2104 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: PC TERM BLOCK 12POS 5.08MM
Σε απόθεμα: 23773 pcs
Κατεβάστε: 1905984.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 1906000-6.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: PC TERM BLOCK 5.08MM 6POS GREEN
Κατεβάστε:
Περιγραφή: C/A FO LC AQU SC ZIPCORD 50 O
1905AT45A0050E
1905AT45A0050E
Περιγραφή: RF ANT 1.9GHZ CHIP SOLDER SMD
Κατεβάστε: 1905AT45A0050E.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERMINAL MARKER WS 10/12 MC
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: CONN SPLICE 16-20 AWG CRIMP
1905BP18A0050
1905BP18A0050
Περιγραφή: FILTER BANDPASS DECT 1.9GHZ
Κατεβάστε: 1905BP18A0050.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών