1850BL15B050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1850BL15B050E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος BALUN 1.7GHZ-2GHZ 50/50 0805
Φύλλα δεδομένων: 1850BL15B050E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1850BL15B050E
Αριθμός εξαρτήματος 1850BL15B050E Κατασκευαστής Johanson Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 270151 pcs Φύλλο δεδομένων 1850BL15B050E.pdf
Σειρά 1850 Επιστροφή Απώλεια (Min) 9.5dB
διαφορά φάσης 180° ±10° Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 1850BL15B050
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Insertion Loss (Max) 1.0dB Σύνθετη αντίσταση - Ασύμμετρη / Ισορροπημένη 50 / 50 Ohm
Εύρος συχνότητας 1.7GHz ~ 2GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Balun 1.7GHz ~ 2GHz 50 / 50 Ohm 0805 (2012 Metric)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM
Κατεβάστε: 1850990.pdf
RFQ
1850X
1850X
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: 1850X=RELAY, PARALLELING
Σε απόθεμα: 71 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1851
Κατασκευαστές: Adafruit
Περιγραφή: 12MM SUPPORTED SLIDE RAIL
Κατεβάστε: 1851.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM
Κατεβάστε:
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM