1575AT43A0040E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1575AT43A0040E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 1.561GHZ/1.575GHZ CHIP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1575AT43A0040E Κατασκευαστής Johanson Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 113012 pcs Φύλλο δεδομένων
VSWR - Λήξη Solder
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -9.5dB
Ισχύς - Max 3W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Αλλα ονόματα 712-1003-1 Αριθμός Συγκροτήματα 3
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 0.031" (0.80mm)
Κέρδος 0.5dBi, 1dBi Εύρος συχνότητας 1.561GHz ~ 1.602GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz Beidou, GLONASS, GPS Chip RF Antenna 1.561GHz ~ 1.602GHz 0.5dBi, 1dBi Solder Surface Mount
εφαρμογές Beidou, GLONASS, GPS κεραία Τύπος Chip
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CABLE 8POS
Σε απόθεμα: 1465 pcs
Κατεβάστε: 1576009.pdf
RFQ
1575AT44A0010E
1575AT44A0010E
Περιγραφή: RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Κατεβάστε: 1575AT44A0010E.pdf
RFQ
1575CH15A0030E
1575CH15A0030E
Περιγραφή: IC RF SPLITTER
Κατεβάστε: 1575CH15A0030E.pdf
15762A2L1
15762A2L1
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: RELAY GEN PURP
Κατεβάστε:
1575AT47A0040
1575AT47A0040
Κατεβάστε:
1575AM55B0001E
1575AM55B0001E