102S42E3R6CV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
102S42E3R6CV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.6PF 1KV NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 102S42E3R6CV4E.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 102S42E3R6CV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή CAP CER 3.6PF 1KV NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138460 pcs Φύλλο δεδομένων 102S42E3R6CV4E.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±0.25pF
Πάχος (Max) 0.102" (2.59mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Σειρά E
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 3.6pF ±0.25pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) χωρητικότητα 3.6pF