0400FA18A0400E
Johanson TechnologyJohanson Technology
0400FA18A0400E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FILTER ARRAY EMI
Φύλλα δεδομένων: 0400FA18A0400E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0400FA18A0400E Κατασκευαστής Johanson Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 124252 pcs Φύλλο δεδομένων 0400FA18A0400E.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), 10 PC Pad
Αλλα ονόματα 712-1113-6 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Απώλεια εισαγωγής 20dB Αντίσταση 50 Ohm
Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm) Συχνότητα 400MHz Cut Off
Τύπος φίλτρου FM εύρος ζώνης 350MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .025-.037 PRESSFIT
Σε απόθεμα: 272887 pcs
Κατεβάστε: 0401-0-15-15-47-27-04-0.pdf
RFQ
04005
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL BLUE SWITCH LEFT FOR 2300E
Κατεβάστε:
RFQ
0400MD-1-004
0400MD-1-004
Κατασκευαστές: Talema
Περιγραφή: XFMR TOROIDAL 400VA THRM PROTCT
Σε απόθεμα: 920 pcs
Κατεβάστε: 0400MD-1-004.pdf
0400LP15A0122E
0400LP15A0122E
Περιγραφή: RF FILTER LOWPASS 373MHZ 0805
Κατεβάστε: 0400LP15A0122E.pdf
04007
Κατασκευαστές: Steinel
Περιγραφή: REPL MOTOR RESISTOR FOR 2300E
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Talema
Περιγραφή: XFMR TOROIDAL MED GRADE 400VA
Κατεβάστε: 0400MD-1-003.pdf
0400FA15A0400E
0400FA15A0400E
Περιγραφή: FILTER ARRAY EMI
Κατεβάστε: 0400FA15A0400E.pdf
Περιγραφή: REPL MOTOR FOR 2300E HEAT GUN
Περιγραφή: REPL RED SWITCH LEFT FOR 2300E
Περιγραφή: REPL MONITORING ELECTRONIC 2300E
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN PIN RCPT
Κατεβάστε: 0401-0-15-15-47-14-04-0.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών