JLC02E030TRSM
Johanson ManufacturingJohanson Manufacturing
JLC02E030TRSM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος OVERALL HEIGHT OF ONLY 0.35" COI
Φύλλα δεδομένων: JLC02E030TRSM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JLC02E030TRSM
Αριθμός εξαρτήματος JLC02E030TRSM Κατασκευαστής Johanson Manufacturing
Περιγραφή OVERALL HEIGHT OF ONLY 0.35" COI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 26173 pcs Φύλλο δεδομένων JLC02E030TRSM.pdf
Ανοχή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia x 0.236" L (7.00mm x 6.00mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS RoHS Compliant
Q @ Συχν 120 @ 100MHz Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Horizontal Cylinder Αλλα ονόματα 1956-1085
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Επαγωγή 30nH
Ύψος - Λεπτομερής περιγραφή 30nH Adjustable Inductor 120 @ 100MHz Radial, Horizontal Cylinder