S11B-ZR-SM3A-TF
JSTJST
S11B-ZR-SM3A-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER ZH SIDE 11POS 1.5MM
Φύλλα δεδομένων: S11B-ZR-SM3A-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S11B-ZR-SM3A-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER ZH SIDE 11POS 1.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5500 pcs Φύλλο δεδομένων S11B-ZR-SM3A-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1291-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.146" (3.70mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 11 position 0.059" (1.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin-Lead Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin-Lead
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
S11B-ZR-3.4(LF)(SN)
S11B-ZR-3.4(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Σε απόθεμα: 200685 pcs
Κατεβάστε: S11B-ZR-3.4(LF)(SN).pdf
RFQ
S11F1C-P08MFG0-4500
S11F1C-P08MFG0-4500
Κατασκευαστές: ODU
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 8POS GOLD SOLDER
Σε απόθεμα: 2148 pcs
Κατεβάστε: S11F1C-P08MFG0-4500.pdf
RFQ
S11B-ZR(LF)(SN)
S11B-ZR(LF)(SN)
Κατεβάστε: S11B-ZR(LF)(SN).pdf
S11B-ZR-SM4A-TF(LF)(SN)
S11B-ZR-SM4A-TF(LF)(SN)
Κατεβάστε: S11B-ZR-SM4A-TF(LF)(SN).pdf
S11B-XH-A(LF)(SN)
S11B-XH-A(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADER XH SIDE 11POS 2.5MM
Κατεβάστε: S11B-XH-A(LF)(SN).pdf
S11B-ZR
S11B-ZR