BM40B-SRDS-G-TF
JSTJST
BM40B-SRDS-G-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SHD 40POS TOP 1MM
Φύλλα δεδομένων: BM40B-SRDS-G-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM40B-SRDS-G-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SHD 40POS TOP 1MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4617 pcs Φύλλο δεδομένων BM40B-SRDS-G-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά SHD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1442-1
BM40BSRDSGTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.3mm
Ύψος μόνωσης 0.167" (4.25mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 40 position 0.039" (1.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin