BM30B-SRDS-G-TF
JSTJST
BM30B-SRDS-G-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SHD 30POS TOP 1MM
Φύλλα δεδομένων: BM30B-SRDS-G-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM30B-SRDS-G-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SHD 30POS TOP 1MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4249 pcs Φύλλο δεδομένων BM30B-SRDS-G-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά SHD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1441-1
BM30BSRDSGTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.3mm
Ύψος μόνωσης 0.167" (4.25mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 30 position 0.039" (1.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BM32B-GHDS-G-TF(LF)(SN)
BM32B-GHDS-G-TF(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN HEADER 32POS GHD VERT SMD
Σε απόθεμα: 63875 pcs
Κατεβάστε: BM32B-GHDS-G-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
BM3156-9
BM3156-9
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 5.1V 2X15V 44W
Σε απόθεμα: 127 pcs
Κατεβάστε: BM3156-9.pdf
RFQ
BM30B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
BM30B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
Σε απόθεμα: 97169 pcs
Κατεβάστε: BM30B-SRDS-G-TF(LF)(SN).pdf
BM30B-SRDS-A-G-TF
BM30B-SRDS-A-G-TF
Περιγραφή: CONN HEADER SHD 30POS TOP W/BOSS