BM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
JSTJST
BM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SMD 26POS ZPD
Φύλλα δεδομένων: BM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SMD 26POS ZPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73110 pcs Φύλλο δεδομένων BM26B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZPD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2548-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.5mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.219" (5.56mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 26 position 0.059" (1.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A