BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT SMD 16POS ZE
Φύλλα δεδομένων: BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN) Κατασκευαστής JST Sales America Inc.
Περιγραφή CONN HEADER VERT SMD 16POS ZE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65122 pcs Φύλλο δεδομένων BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Cable/Wire
στοίβαγμα Κατεύθυνση Outer Shroud Contact Περιβάλλει 0.059" (1.50mm)
Τερματισμός ασπίδας Rectangular Σειρά ZE
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded - 4 Wall Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος 100V
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Άλλα ονόματα 455-2394-2
455-2394-2-ND
BM16B-ZESS-TBT (LF)(SN)
BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN)-
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 16 Αριθμός Επαφές -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BM16B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 9.4mm Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Tin
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά Pick and Place, Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 16 Positions Header Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin Περιγραφή CONN HEADER VERT SMD 16POS ZE
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Locking Ramp
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.295" (7.50mm)