BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)
JSTJST
BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT SMD 15POS ZE
Φύλλα δεδομένων: BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER VERT SMD 15POS ZE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56083 pcs Φύλλο δεδομένων BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZE Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2393-2
455-2393-2-ND
BM15B-ZESS-TBT (LF)(SN)
BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)-
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.4mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.295" (7.50mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place, Solder Retention στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 15 position 0.059" (1.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα Rectangular
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BM15B-SRSS-TB
BM15B-SRSS-TB
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN HEADER SH 15POS TOP 1MM TIN