BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
JSTJST
BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SMD 14POS ZPD
Φύλλα δεδομένων: BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SMD 14POS ZPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103685 pcs Φύλλο δεδομένων BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZPD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2542-2
BM14B-ZPDSS-TF (LF)(SN)
BM14BZPDSSTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.5mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.219" (5.56mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 14 position 0.059" (1.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα Rectangular
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin-Lead
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin-Lead Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51)
BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 16POS 0.4MM SMD
Κατεβάστε: BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51).pdf
RFQ
BM14C(0.8)-24DS-0.4V(51)
BM14C(0.8)-24DS-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD