BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN)
JSTJST
BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT SMD 11POS ZE
Φύλλα δεδομένων: BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER VERT SMD 11POS ZE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82958 pcs Φύλλο δεδομένων BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZE Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2389-2
455-2389-2-ND
BM11B-ZESS-TBT (LF)(SN)
BM11B-ZESS-TBT(LF)(SN)-
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.4mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.295" (7.50mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Pick and Place, Solder Retention στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 11 position 0.059" (1.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A