B25P-SHF-1AA(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 25POS NH
Φύλλα δεδομένων: B25P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B25P-SHF-1AA(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER VERT 25POS NH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105729 pcs Φύλλο δεδομένων B25P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά NH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.496" (12.60mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 25 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.126" (3.20mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 25 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B25KV-AC
B25KV-AC
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Σε απόθεμα: 17930 pcs
Κατεβάστε: B25KV-AC.pdf
RFQ
B25AV
B25AV
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 19549 pcs
Κατεβάστε: B25AV.pdf
RFQ
B25KV-AH
B25KV-AH
Κατεβάστε: B25KV-AH.pdf
B25X60S-R
B25X60S-R
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: WIRE DUCT SLOTTED SCREW GRAY 78'
Κατεβάστε: B25X60S-R.pdf
B25JW
B25JW
Κατεβάστε: B25JW.pdf
B25KV-AG
B25KV-AG
Κατεβάστε: B25KV-AG.pdf
B25KH-AC
B25KH-AC
Κατεβάστε: B25KH-AC.pdf
B25AP
B25AP
Κατεβάστε: B25AP.pdf
B25KH-AG
B25KH-AG
Κατεβάστε: B25KH-AG.pdf
B25JP
B25JP
Κατεβάστε: B25JP.pdf
B25KH-AA
B25KH-AA
Κατεβάστε: B25KH-AA.pdf
B25EW
B25EW
Κατεβάστε: B25EW.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών