B24B-PADSS(LF)(SN)
JSTJST
B24B-PADSS(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 24POS 2MM TIN
Φύλλα δεδομένων: B24B-PADSS(LF)(SN).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B24B-PADSS(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER 24POS 2MM TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4672 pcs Φύλλο δεδομένων B24B-PADSS(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά PAD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2017
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 12.4mm
Ύψος μόνωσης 0.402" (10.20mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Locking Ramp Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 24 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B245AF-13
B245AF-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 45V 2A SMAF
Σε απόθεμα: 1125233 pcs
Κατεβάστε: B245AF-13.pdf
RFQ
B24B-PADSS-F(LF)(SN)
B24B-PADSS-F(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Σε απόθεμα: 92936 pcs
Κατεβάστε: B24B-PADSS-F(LF)(SN).pdf
RFQ
B24B-PADSS
B24B-PADSS
Περιγραφή: CONN HEADER 24POS 2MM TIN-LEAD
Κατεβάστε: B24B-PADSS.pdf
B24B-PADSS-1
B24B-PADSS-1
Κατεβάστε: B24B-PADSS-1.pdf
B24B-PHDSS(LF)(SN)
B24B-PHDSS(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADER PHD TOP 24POS 2MM
Κατεβάστε: B24B-PHDSS(LF)(SN).pdf
B2497W
B2497W
Κατασκευαστές: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή: IC CHIP
Κατεβάστε:
B2497WT
B2497WT
Περιγραφή: IC CHIP
Κατεβάστε:
B24B-PHDSS
B24B-PHDSS
Κατεβάστε: B24B-PHDSS.pdf
B24AB
B24AB
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 28V
Κατεβάστε: B24AB.pdf
B245BE-13
B245BE-13
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 45V 2A SMB
Κατεβάστε: B245BE-13.pdf
B24B-PADSS-1(LF)(SN)
B24B-PADSS-1(LF)(SN)
Κατεβάστε: B24B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
B24B-PADSS-1F(LF)(SN)
B24B-PADSS-1F(LF)(SN)
Περιγραφή: PAD HEADER
Κατεβάστε: B24B-PADSS-1F(LF)(SN).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών