B18B-PHDSS-B(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος PHD HEADER
Φύλλα δεδομένων: B18B-PHDSS-B(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B18B-PHDSS-B(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Διαθέσιμη ποσότητα 185281 pcs Φύλλο δεδομένων B18B-PHDSS-B(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά PHD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.291" (7.40mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.8mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.256" (6.50mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.114" (2.90mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
B18B-PUDSS-1(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HDR TOP 18 POS W/BOSS 2MM
Σε απόθεμα: 167056 pcs
Κατεβάστε: B18B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B18B-PHDSS(LF)(SN)
B18B-PHDSS(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HEADER PHD TOP 18POS 2MM
Σε απόθεμα: 231865 pcs
Κατεβάστε: B18B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
B18B-PHDSS
B18B-PHDSS
Κατεβάστε: B18B-PHDSS.pdf
B18AP
B18AP
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: B18AP.pdf
B18AV1
B18AV1
Κατασκευαστές: NKK Switches
Κατεβάστε: B18AV1.pdf
B18EB
B18EB
Κατεβάστε: B18EB.pdf
B18EH
B18EH
Κατεβάστε: B18EH.pdf
B18AW
B18AW
Κατεβάστε: B18AW.pdf
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
B18B-XADSS-N(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN HDR XAD 18POS 2.5MM TIN TE
Κατεβάστε: B18B-XADSS-N(LF)(SN).pdf
B18AV
B18AV
Κατεβάστε: B18AV.pdf
B18B-XADSS-N
B18B-XADSS-N