B16B-PH-SM3-TB
JSTJST
B16B-PH-SM3-TB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM SMD
Φύλλα δεδομένων: B16B-PH-SM3-TB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B16B-PH-SM3-TB Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4835 pcs Φύλλο δεδομένων B16B-PH-SM3-TB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά PH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1323-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.6mm
Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 16 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.130" (3.30mm)