B15P-SHF-1AA(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 15POS NH
Φύλλα δεδομένων: B15P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B15P-SHF-1AA(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER VERT 15POS NH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89946 pcs Φύλλο δεδομένων B15P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά NH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.496" (12.60mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.126" (3.20mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 15 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B15JP
B15JP
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Σε απόθεμα: 24101 pcs
Κατεβάστε: B15JP.pdf
RFQ
B15JV1
B15JV1
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 20892 pcs
Κατεβάστε: B15JV1.pdf
RFQ
B15HP
B15HP
Κατεβάστε: B15HP.pdf
B15KW
B15KW
Κατεβάστε: B15KW.pdf
B15JW
B15JW
Κατεβάστε: B15JW.pdf
B15JV
B15JV
Κατεβάστε: B15JV.pdf
B15KV-BA
B15KV-BA
Κατεβάστε: B15KV-BA.pdf
B15JB
B15JB
Κατεβάστε: B15JB.pdf
B15JB1
B15JB1
Κατεβάστε: B15JB1.pdf
B15KH-AA
B15KH-AA
Κατεβάστε: B15KH-AA.pdf
B15KH-BA
B15KH-BA
Κατεβάστε: B15KH-BA.pdf
B15JH
B15JH
Κατεβάστε: B15JH.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών