B15B-XASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER XA 15POS 2.5MM TIN
Φύλλα δεδομένων: B15B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B15B-XASK-1(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER XA 15POS 2.5MM TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 101204 pcs Φύλλο δεδομένων B15B-XASK-1(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Press-Fit, Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά XA Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα B15B-XASK-1
B15B-XASK-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 11.3mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.346" (8.80mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 15 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
B15B-XASK-1-A(LF)(SN)
B15B-XASK-1-A(LF)(SN)
Περιγραφή: XA HEADER
Σε απόθεμα: 108942 pcs
Κατεβάστε: B15B-XASK-1-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B15HP
B15HP
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V