B11P-SHF-1AA(LF)(SN)
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 11POS NH
Φύλλα δεδομένων: B11P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B11P-SHF-1AA(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER VERT 11POS NH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119334 pcs Φύλλο δεδομένων B11P-SHF-1AA(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά NH Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.496" (12.60mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 11 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.126" (3.20mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 11 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm)