A13ZR13ZR28H305A
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος JUMPER 13ZR-8M-P - 13ZR-8M-P 12"
Φύλλα δεδομένων: A13ZR13ZR28H305A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A13ZR13ZR28H305A Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER 13ZR-8M-P - 13ZR-8M-P 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37130 pcs Φύλλο δεδομένων A13ZR13ZR28H305A.pdf
Χρήση - θωράκιση -
Σειρά ZR Pitch - Σύνδεσμος 0.059" (1.50mm)
Pitch - Cable 0.059" (1.50mm) Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 13 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 1.00' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.00' (304.80mm)