A11SR11SR30K305A
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος JUMPER 11SR-3S - 11SR-3S 12"
Φύλλα δεδομένων: A11SR11SR30K305A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A11SR11SR30K305A Κατασκευαστής JST
Περιγραφή JUMPER 11SR-3S - 11SR-3S 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51194 pcs Φύλλο δεδομένων A11SR11SR30K305A.pdf
Χρήση - θωράκιση -
Σειρά SR Pitch - Σύνδεσμος 0.039" (1.00mm)
Pitch - Cable - Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 11 Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Μήκος 1.00' (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.00' (304.80mm)